۴ عطر زنانه منحصر به فرد و شگفتانه ویژهٔ زمستان

0
200 مشاهده


۴ عطر زنانه منحصر به فرد و شگفتانه ویژهٔ زمستان. عطر، رایحه ای غیر قابل حذف و فراموش نشدنی ویژهٔ هر زمان و مکانی است زیرا عطرها جزو نیازهای بهداشتی هر فرد می باشد. اما بعضی از عطرها آن قدر خوش بو و تاثیر گذار هستند که واقعا غیر قابل حذف کردن هستند و اگرفقط یک مرتبه این عطرها را استشمام کنید نمی توانید بی تفاوت از کنارشان بگذرید و به هر نحوی شده آن را به دست خواهید آورد. با مجله اینترنتی به‌روز (fun.mirani.ir) همراه باشید تا جهار مدل از عطرهای منحصر به فرد ویژهٔ زمستان را به شما معرفی کنیم:

بسیاری از انسان ها علاقهٔ شدیدی به عطر دارند و معتقدند که رایحهٔ برخی از عطرها باعث آرامش روح و روان می شود و برخی نیز معتقدند که رایحهٔ بعضی از عطرها باعث زنده کردن خاطرات می شود. بنابراین باید در انتخاب نوع عطر خود بسیار دقت کنید.

۴ عطر زنانه منحصر به فرد و شگفتانه ویژهٔ زمستان

عطر آریزونا: این عطر که جزو عطرهای گرم و تند است مخصوص فصل های سرد و ماه های خیلی سرد در فصل های زمستان و پاییز می باشد به دلیل رایحهٔ گرم و دلنشینی که دارد طرف داران خیلی زیادی دارد ورایحهٔ آن برگرفته از گل های معطر و کاکتوس سفید وهمچنین ترکیبی از مرکبات، چوب و مشک است. این عطر معروف به عطر گرم زمستانه است و قیمت این عطر منحصر به فرد در حدود ۱۳۰ دلاراست.

خانم ها بخوانید؛ 4 عطر زنانه منحصر به فرد ویژهٔ زمستان
خانم ها بخوانید؛ ۴ عطر زنانه منحصر به فرد ویژهٔ زمستان

عطر رومنس: این عطر خاص که نمی توانید آن را به راحتی حذف کنید قیمتی در حدود ۹۴ دلار دارد شما با استفاده کردن از این عطر انرژی می گیرید و این عطر انرژی زا به دلیل انرژی زا بودنش معروف به عطر تحریک کننده می باشد شما بهترین رایحه را در اولین اسپری کردن از این عطر دریافت خواهید کرد. این عطر نیز جزو عطرهای منحصر به فرد زمستانه به شمار می آید.

خانم ها بخوانید؛ 4 عطر زنانه منحصر به فرد ویژهٔ زمستان

عطر وایست بل: این عطر شگفت انگیز زمستانه که قیمتی در حدود ۱۲۰ دلار دارد، دارای رایحه ای ترکیبی از رایحهٔ میوه و وانیل می باشد. این عطر را می توانید هم در مصرف روزمرهٔ خود استفاده کنید و هم در مهمانی ها و مراسم های شبانه استفاده کنید و به همین دلیل این عطر معروف به عطر شب و روز می باشد.

خانم ها بخوانید؛ 4 عطر زنانه منحصر به فرد ویژهٔ زمستان

عطر میسون مارجیلا: این عطر بسیار پر طرف دار منحصر به فرد زمستانه که یک رایحهٔ ترکیبی گرم دارد و مخصوص فصل زمستان است قیمتی در حدود ۵۵ دلار دارد. این عطر یک عطر ماندگار است و رایحهٔ آن با همان اولین اسپری کردن کاملا قدرت عطر را نمایان می کند، رایحه ای غلیظ و ماندگار. لازم بذکر است که رایحهٔ بعضی از عطرها با گذشت چند دقیقه از زمان اولین اسپری ممکن است تغییر کند و قوی تر و ماندگار تر و خوش بو تر شود. البته عطرها با هم فرق دارند و هر کدام خصوصیات مربوط به خود را دارند ممکن است بعضی از عطرها نیز از اواین اسپری تا آخرین لحظه همان رایحهٔ اولیه را حفظ کنند.

جذاب و خوشبو همراه با ایده های مجله اینترنتی به‌روز (fun.mirani.ir) !

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید