ویژگی های خاص رفتاری عروس خانم ها در شب عروسی

0
215 مشاهده


ویژگی های خاص رفتاری عروس خانم ها در شب عروسی. روز عروسی یکی از مهم ترین روزها و رویدادهای زندگیه که همهٔ عروس خانم ها به دنبال روش ها و راه کارهایی برای کامل و بی عیب و نقص بودن هستن و ویژگی های رفتاری هم بسیار مهم است. شما باید به شکل یک عروس کامل و با اخلاق بدرخشید نه این که خجالتی باشید و خودتان را از دید مهمان ها و عکاس و فیلمبردار پنهان کنید. با مجله اینترنتی به‌روز (fun.mirani.ir) همراه باشید تا ویژگی های رفتاری خاص عروس خانم ها را به شما ارائه دهیم:

ویژگی های خاص رفتاری عروس خانم ها در شب عروسی

ویژگی های خاص رفتاری عروس خانم ها در شب عروسی
ویژگی های خاص رفتاری عروس خانم ها در شب عروسی

سرتان را بالا نگه دارید و لبخند بزنید:

سرتان را مانند مادربزرگ ها پایین نندازید و باهرکس صحبت می کنید و یا در هنگام رقص سرتان را بالا نگه دارید و مرتب در حال لبخند زدن باشید. سعی کنید لبخند از روی لب هایتان کنار نرود.

فراموش کردن آنچه که دیگران فکر می کنند:

به دنبال روند و انتظارات دیگران نباشید، فقط مطمئن شوید که مهمانان عروسی شما در روز بزرگ خود راضی هستند. این روز شماست و هر لحظه استرس و اضطراب نداشته باشید که مهمان ها در مورد شما چه نظری دارند و چه فکری می کنند، با اعتماد به نفس کامل در مجلس حضور داشته باشید و به خودتان بگویید که بهترین هستید.

داخل مجلس عروسی کارگردان نباشید:

عروس نباید داخل مجلس خود کارگردانی کند و هرلحظه اقدام به انجام دادن وظیفه ای یا کاری کند در مجلس. بهتر است برای انجام کارها از نزدیکان و خانوادهٔ خود درخواست کمک کنید.

چت کردن ممنوع:

چت کردن و کارکردن با گوشی یا لپ تاپ درخور و مناسب عروس نیست، عروس خانم ها بهتر است یک روز عروسی خود را در به دوراز گوشی و چت کردن باشند. این یک خصوصیت رفتاری ویژهٔ عروس خانم هاست.

اگر مسئله ای هست که شما را ناراحت و آشفته می کند حتما تا قبل از روز عروسی سعی کنید آن راحل کنید تا روز عروسی شما را آشفته نکند.

رژیم معتدل داشته باشید:

از قبل از عروسی و روز عروسی در مجلس از پرخوری اجتناب کنید زیرا پرخوری کردن یا با ولع غذا خوردن مناسب شخصیت یک عروس نیست. البته منظور ما این نیست که هیچ چیز نخورید شما باید در روز عروسی خودتان حتما از غذاها استفاده کنید و لذت ببرید اما باید حواستان به مقدار غذا و طرز خوردن غذا باشد. لقمه ها را آرام بجوید و آهسته غذا بخورید.

قبل از عروسی برای رقصیدن وقت بگذارید: 

یک رقص خاص را یاد بگیرید زیرا رقص عروس باید اصولی و با برنامه باشد نه این که بخواهید هر مدلی دلتان خواست برقصید.

آروم و ریلکس باشید:

اگر یکی از برنامه های عروسی کنسل می شود یا دیر انجام می شود یا تغییر می کند نباید عصبانی شوید یا این که آرامش خود را از دست بدهید چون همهٔ نگاه های مهمان های مجلس به روی شماست، سعی کنید کاملا آرامش خود را حفظ کنید و مانند یک عروس با شخصیت در مجلس حضور داشته باشید. نباید چیزی شما را آشفته کند، قوی باشید و حواستان به رفتارتان باشد و عصبانی نشوید ممکن است عصبانیت باعث بد دهنی و کج خلقی شما شود اما بهترین راه پیشگیری است.

شاد و موفق در پناه ایزد منان.

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید