فرمول رنگ موی فانتزی و رنگ مو عروسکی ۲۰۱۴ جدید + عکس و آموزش

0
7,326 مشاهده

فرمول رنگ مو فانتزی و روش رنگ کردن رنگ مو عروسکی ۲۰۱۴ + عکس : رنگ موی دخترانه و زنانه

 رنگ فانتزی جدید برای موها 
رنگ موهای فانتزی(عروسکی)

رنگ های عروسکی یا رنگ های فانتزی، آن دسته از رنگهایی هستند که که نیازی به اکسیدان ندارند و به صورت خالص استفاده می شوند.
این دسته از رنگها به صورت زیبا و فانتزی به صورت مدل های عروسکی خود را بر روی مو نشان می دهند.

 به این رنگها، رنگ موی ژله ای نیز گفته می شود.

 

گاهی برای تنوع یا زیبایی که رنگها دارند دوست داریم موها را رنگ کنیم ،رنگ کردن موها به قهوه ای و شرابی و شکلاتی و رنگهای رایج ختم نمی شود. گاهی بد نیست موهایتان را با رنگهای فانتزی و عروسکی رنگ کنید. در ادامه ی این مطلب، با رنگ آمیزی مو با این مدل رنگ کردنها آشنا شوید.

 

آموزش نحوه رنگ کردن موی فانتزی و فرمول رنگ مو عروسکی مخصوص مدل های دخترانه و زنانه + عکس و برای رنگ کردن موها به صورت فانتزی و عروسکی سال ۲۰۱۴ را در ادامه این مطلب بخوانید…

 

rangmoarosaki-www.iransit.com-09

برای رنگ کردن فانتزی موها میتوانید تکه هایی از مو را بنا مدلی که دوست دارید جدا کنید و یا همه ی موها را و بعد از آن دکلره کنید تا پایه ی زرد یا ۷ یا ۸ برسه و بعد از رنگهای فانتزی استفاده کنید و بدون اینکه با اکسیدان ترکیب کنید بزنید. مثلا مارک بس bes رنگهای فانتزی با تنوع زیادی دارد که بنا به سلیقه ی خود میتوانید انتخاب و استفاده کنید.

و بعد از دکلره کردن و رساندن آن به پایه ی مورد نظر رنگ ها را میزاریم میتوانید به جای رنگ از واریاسیون استفاده کنید البته میدانید که واریاسیون ه خیلی زود با ۲-۳ بار شستشو از بین می روند؛واریاسیون ها راحت تر وسریعتر از رنگهای فانتزی از روی موها پاک می شوند پس در صورت تمایل به بودن رنگ در مدت زمان کمتر بهتر است از واریاسیون ها استفاده کنید.

 

روش مصرف :

 ابتدا موها را دکلره کرده سپس رنگ فانتزی به صورت خالص و بدونه اکسیدان بر روی موهای مرطوب و تمیز بمالید و بمدت۵ الی ۳۰ دقیقه مکث نمایید. هر اندازه مکث بیشتر شود رنگ پر رنگ تر می شود.

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید