عطر خوشبو به روی بدن همراه با حقایق اسرار آمیز و شگفت انگیز

0
242 مشاهده


 عطر خوشبو به روی بدن همراه با حقایق اسرار آمیز و شگفت انگیز  . عطر ، یک انتخاب تاثیر گذار و بسیار پر اهمیت در زیبایی است ، عطر یک پوشاننده ی نامرئی است و حقایقی اسرار آمیز و شگفت انگیز در مورد عطر، تاثیر آن به روی بدن و همچنین در مورد چگونگی استفاده ی صحیح آن وجود دارد که بسیاری از شما از آن بی خبر هستید . با مجله اینترنتی به‌روز (fun.mirani.ir) همراه باشید تا حقایق بی نظیر عطر را دریابید:

عطر خوشبو به روی بدن همراه با حقایق اسرار آمیز و شگفت انگیز

عطر خوشبو به روی بدن همراه با حقایق اسرار آمیز و شگفت انگیز
عطر خوشبو به روی بدن همراه با حقایق اسرار آمیز و شگفت انگیز

اول: این که باید بدانید بسیاری از رایحه ها حاوی مواد طبیعی هستند و واقعا از مواد طبیعی تهیه می شوند اما بیشتر شما فکر می کنید که اسانس های مصنوعی هستند که اصلا این طور نیست . یک شرکت معروف و بزرگ عطر سازی ادعا می کند ،گل ها بیشترین و مهم ترین مواد تشکیل دهنده عطرهای شرکت آن ها می باشند.

عطرها تاثیر زیادی به روی خود فرد استفاده کننده و همچنین به روی افراد استشمام کننده می گذارد و بسیاری از عطرها باعث آرامش و حتی برخی از آن ها باعث تحریک انسان ها می شوند که این ها نشان دهنده ی تاثیر بسیار بزرگ عطر می باشند. بنابر گفته ی کارشناسان وقتی زن ها عطرهایی را که از گل ها تهیه می شوند را می زنند خیلی بیشتر جذب مردها می شوند و همین تاثیر بزرگی روی زندگی مشترک آن ها خواهد داشت.

دوم : این که بعضی از عطرها دارای ترکیبات شیمیایی هستند : عطر با ترکیبات کاملا طبیعی بی نظیر است اما باید قبول کنیم که همیشه نمیتوان عطرهایی تولید کرد که ترکیبات کاملا طبیعی داشته باشند و ممکن است در بسیاری مواقع مجبور باشیم از مواد شیمیایی استفاده کنیم یا این که مواد شیمیایی را با مواد طبیعی مخلوط کنیم . مثلا برای عطر هلو یا نارگیل مطمئنا نمیتوانیم به طور کامل از مواد طبیعی استفاده کنیم و حتما باید از عصاره یا اسانس های شیمیایی استفاده کرد و دلیل دیگر این که برخی از مواد طبیعی واقعا منابع محدودی دارند در طبیعت پس درست نیست آن ها را محدود ترکنیم یا این که کلا از بین ببریم.

سوم: این که تفاوت بین عطر و ادوکلن چیست ؟ خیلی ها میگن ادوکلن مخصوص مردهاست و عطر برای زن ها ولی باید بگم که اصلا این طور نیست. عطر به محصولاتی گفته میشه که بالاترین غلظت رو دارن . و وقتی که ی کم رقیق میشن بهشون میگن ادوکلن و این محصولات هر دوشون برای زن و مرد قابل استفاده است فقط تو انتخاب رایحه ها باید دقت کرد.

چهارم: این که یادتون باشه همیشه قیمت عطر کیفیت رو منعکس نمیکنه، مثلا با خودتون نگید که چون فلان عطر خیلی گرونه حتما خیلی با کیفیته، نه همیشه این طور نیست شما می تونین خیلی از عطرهای با کیفیت رو به قیمت مناسب خریداری کنین چون خیلی از عطرها قیمتشون بخاطر اسم ها یا تبلیغات روی اون ها از قبیل اسم و عکس هنرپیشه های معروف یا خواننده ها یا حتی فوتبالیست های معروفه و همچنین شیشه ها و بطری های بعضی از عطرها با ارزشه و باعث بالا رفتن قیمت عطر میشه .پس عطرهایی رو که ارزون تر میخرید بی ارزش ندونید لطفا .

پنجمین: مطلب در مورد عطرها این است که با توجه به آب و هوا و تغییر فصل خیلی از افراد عطر انتخابی خود را تغییر می دهند مثلا در فصول سرد بیشتر از رایحه های گرم استفاده می کنند و در فصول گرم بیشتر از رایحه های سبک و خنک استفاده می کنند.

ششمین: مطلب در مورد عطرها این است که عطرهایی با رایحه ی چوب ، مرکبات و وانیل جزو رایج ترین عطرها هستند و اگر وارد مکانی شدید که بیشتر از صد نفر وجود دارند و همشون عطر زدن ولی شما بیشتر همین سه رایحه ی معروف رو استشمام میکنین تعجب نکنین چون خیلی پر طرفدار هستن.

هفتمین: مطلب این که چرا عطرها روی بدن همه متفاوت استشمام میشن مثلا ی عطر رو چند نفر استفاده میکنن اما بوی عطر روی بدن هر کسی متفاوت با دیگری است و این به دلیل دمای بدن افراد، محیطی که تو اون قرار دارن و موقعیت محیط از نظر اسیدی یا قلیایی بودن است که باعث می شود همه ی این ها تاثیر زیادی به روی بوی عطر بگذارند.

هشتم : این که چرا بعضی از عطرها خیلی زود رایحه شون از بین میره و دیگه خبری از بوی خوش نیست . این بخاطر کیفیت و غلظت عطره ، عطرهای خالص و غلیظ خیلی با کیفیت ترهستند و ماندگاری خیلی بیشتری نسبت به عطرهای رقیق و ناخالص و بی کیفیت دارند.

نهم: در مورد انتخاب عطره که اصلا کار دشواری نیست . شما می تونید با توجه به علایقتون و این که تو چه مکانی و چه موقعیتی میخواهین از عطرتون استفاده کنین عطر رو انتخاب کنید و این که خودتون علاقه به چه رایحه هایی دارین تاثیر زیادی تو انتخابتون میزاره و کمکتون میکنه .

دوستون داریم و از همراهیتون با مجله اینترنتی به‌روز (fun.mirani.ir) سپاسگزاریم. پایدار و برقرار باشید.

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید