راهنمای انتخاب رنگ لباس یقه اسکی مردانه در پاییز و زمستان ۲۰۱۹

0
343 مشاهده


راهنمای انتخاب رنگ لباس یقه اسکی مردانه در پاییز و زمستان.  لباس های یقه اسکی یکی از بهترین انتخاب های فصل زمستان هستند. اکثر لباس های یقه اسکی گرم پوش های دستباف و یا ماشین بافت است که زیر اورکت و پالتو پوشیده می شوند. البته لباس های یقه اسکی با شلوار جین و تیپ اسپرت هم می تواند ست شود. در ادامه با مجله اینترنتی به‌روز (fun.mirani.ir) همراه باشید تا راهنمای انتخاب رنگ لباس های یقه اسکی را برای شما ارئه کند.

راهنمای انتخاب رنگ لباس یقه اسکی مردانه در پاییز و زمستان 2019
راهنمای انتخاب رنگ لباس یقه اسکی مردانه در پاییز و زمستان ۲۰۱۹

بلوز یقه اسکی ارغوانی

برای هماهنگی با رنگ فصل پاییز، هیچ چیز بهتر از یک بلوز ارغوانی و یا هم خانواده قرمز نیست. اگر هم اکنون بلوز یقه اسکی ارغوانی در کمد لباس خود ندارید، مجله اینترنتی به‌روز (fun.mirani.ir) پیشنهاد می کند تا فرصت باقی است، حتما یک مدل از این لباس را تهیه کنید.

قطعا لباس بافتنی ارغوانی به راحتی با خیلی از لباس ها ست می شود و گزینه مناسبی برای این فصل است که در زیر یک پالتو و یارانی بلند و با یک شلوار جین بسیار شیک خواهد بود. برای مناسبت های رسمی تر، شلوار جین را با یک شلوار کلاسیک پارچه ای تعویض کنید.

بلوز یقه‌اسکی مشکی

راهنمای انتخاب رنگ لباس یقه اسکی مردانه در پاییز و زمستان 2019

این رنگ و سبک پاییز و زمستانی را می توان به راحتی به عنوان همتای تی شرت سیاه و سفید و کلاسیک برای تابستان و بهار توصیف کرد.تصور کنید که شما صبح از خواب بیدار می شوید و در ساده ترین حالت ممکن به دنبال چیزی برای پوشیدن هستید و آخرین چیزی که نیاز دارید این است که وقت خود را در مقابل کمد لباس خود تلفن کنید. خوب، ساده ترین انتخاب یک بلوز یقه اسکی مشکی است. مطمئن باشید. البته برای اینکه بقیه فکر نکنند که برنامه ای برای رفتن به مراسم ختم دارید، حتما پالتو و یا کفشی غیر از رنگ مشکی انتخاب کنید.

بلوز یقه اسکی آبی نفتی

راهنمای انتخاب رنگ لباس یقه اسکی مردانه در پاییز و زمستان 2019

اگر دنبال یک جایگزین برای رنگ مشکی هستید و همچنان در طیف رنگ تیره قرار دارید، به سراغ بلوز یقه‌اسکی به رنگ آبی نفتی بروید. البته حتما این بلوز را با یک شلوار خاکستری ست کنید. اگر بلوز بافت شما همچنان مقاوم در برابر سرما نیست به سراغ یک ژاکت هم بروید.

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید