دیجی‌استایل اولین هفته فشن شو آنلاین را برگزار می‌کند

0
948

[ad_1]

اولین فشن شو آنلاین ایرانی توسط دیجی‌استایل‌ در راستای ساختن طرحی نو و دیدگاهی متفاوت برای استایل ۱۴۰۰ و با توجه به اهمیت و مد و پوشاک در دنیای امروز، از ۲۵ بهمن تا ۱ اسفند ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

دیجی‌استایل که می‌توان از آن به عنوان بزرگترین پلتفرم آنلاین مد و پوشاک در ایران نام برد در هفته فشن ایرانی، طراحان و برندهای برجسته ایرانی را دور هم جمع کرده است تا‌  فرصتی برای به تصویر کشیدن ‌استایل‌های جدید ایرانی باشد. برندهای ایرانی فعال در صنعت و پوشاک در این هفته فشن‌ آنلاین حضوری پررنگ دارند که از موضوعات قابل توجه این رویداد است و همواره هدف از این رویداد، تغییر و بهبود نگاه مخاطبان و علاقه‌مندان به مد و پوشاک ایرانی نسبت به کالاهای باکیفیت بومی است.

استایل ۱۴۰۰؛ غوغای برندهای ایرانی

جوانان خلاق ایرانی در حوزه مد و پوشاک توانسته‌اند در سال‌های اخیر گام‌های رو به جلویی بردارند و گسترش برندهای با کیفیت ایرانی باعث شده دیجی‌استایل برای  برگزاری اولین هفته فشن‌شو آنلاین تا سال ۱۴۰۰،‌ این برند‌ها را به مخاطبان این حوزه معرفی ‌کند ودیدگاه جدیدی در مورد این برند‌ها و طراحی جذابشان ایجاد کند.

دیجی‌استایل اولین هفته فشن شو آنلاین را برگزار می‌کند
دیجی‌استایل اولین هفته فشن شو آنلاین را برگزار می‌کند

دیجی استایل به عنوان یک مرجع مد و پوشاک ایرانی در هفته فشن‌شو آنلاین در هر قسمت  پنج  استایل  مختلف  از برند‌های ایرانی را رونمایی می‌کند تا فرصتی را برای ارتقا این صنعت فراهم کند و با حضور استایلیست‌های حرفه‌ای ایرانی بستری را برای آشنایی مخاطبان با مفهوم مد و فشن ایجاد نماید.

این رویداد با داستانی به هم پیوسته، در چهار موقعیت که هر کدام با حضور پنج استایل خواهد بود برگزار می‌شود. این موقعیت‌ها شامل محل زندگی، محل کار، طبیعت و خیابان می‌شود و هدف از این نوع طراحیاهمیت استایل در شرایط مختلف زندگی است.

خلاقیت دیجی‌استایل در برگزاری رویدادهای مد و پوشاک

دیجی‌استایل با همکاری استایلیست‌های شاخص همواره در تلاش بوده است تا دانش پوشاک و مد را ارتقا دهد و فضایی برای دیده شدن برندهای با کیفیت ایرانی و کارهای طراحان خلاق فراهم سازد.

در این راستا در سال ۱۳۹۸ رویداد «سرنخ» را در آستانه معرفی مارکت‌پلیس دیجی‌استایل و با هدف همکاری و معرفی طراحان برجسته ایرانی در فضای آنلاین فراهم کرد و در سال ۱۳۹۹ با برگزاری پروژه «شبی با استایل» میزبان برندها و طراحان ایرانی بود. اکنون رویداد فشن‌شو آنلاین از ۲۵ بهمن  تا ۱ اسفند ۱۳۹۹ بستری مناسب برای آشنایی هر چه بیشتر کاربران با مفاهیمی چون استایل، مد و فشن ایجاد کرده است و قصد دارد دید مخاطبان ایرانی را نسبت به استفاده از محصولات بومی تغییر دهد. برندهای با کیفیت ایرانی از جمله: چرم درسا، ناریان، آرتمن و … در این یک هفته حضور دارند تا با کمک طراحان زبده ایرانی در استایل ۱۴۰۰ ایرانیان نگرشی جدید ایجاد کنند.

 

دیجی‌استایل قصد دارد با برگزاری رویدادهای مهمی در حوزه فشن و استایل ایرانی،‌ پیشتاز در این عرصه شود و همواره در تلاش است سایر فعالان حوزه مد و پوشاک را در سال ۱۴۰۰ برای مشارکت، ترغیب کند.

با هفته فشن شو همراه شوید

 

[ad_2]

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید