جدیدترین مدل روتختی عروس ۲۰۱۹ | سه بعدی | روبان دوزی| اسپرت | ساده

0
296 مشاهده


وقتی شروع به خرید جهیزیه عروس می کنید، با یک لیست بلند بالایی مواجه خواهید شد که به راستی از شیر مرغ تا جان آدمیزاد هم در آن جای دارد! یکی از تکه های بسیار مهم که در جهیزیه باید به خرید آن دقت زیادی کنید رو تختی عروس است. در خرید سرویس روتختی عروس علاوه بر قیمت باید به جنس آن اعم از نخی، پنبه ای، پلاستیکی و همچنین طرح توجه کنید تا بتوانید بهترین مدل ست شدن و چیدن وسایل مختلف را در کنار هم رعایت کنید. در این مطلب انواع مختلفی از مدل روتختی عروس لاکچری، اسپرت، ساده، مجلسی، گلدار و … را آماده کرده ایم تا در نهایت بتوانید از مدل های پیش رو ایده گرفته و بهترین و ساده ترین خرید را داشته و درنهایت زیباترین تزیین اتاق خواب عروس را برای خود ترتیب دهید.

در اولین قدم ابتدا سرویس خواب خود را تهیه کنید و یا در انتخاب آن با همسر خود به توافق برسید. با این کار در یک شرایط ایده آل می توانید به سادگی بسیاری از مدل هایی که مد نظر شما نیستند را کنار زده و به سادگی بر روی مدل هایی که با سرویس چوب شما هماهنگی دارند تمرکز داشته باشید. به طور مثال اگر سرویس چوب دونفره خود را از نوع سلطنتی انتخاب کرده اید، بنابراین باید مدل های ساده و اسپرت را از ذهن دور کنید. چراکه خرید چنین روتختی عروس ی تنها بر روی سرویس چوب شما همچون یک وصله ناجور به چشم خواهد آمد. در واقع بهترین مدل سرویس روتختی عروس سلطنتی آن دسته ای هستند که در آنها از پارچه ساتن و روبان دوزی استفاده شده است.

فارغ از مدل و رنگ و تزیینات انجام شده بر روی ست دونفره شما، جنس آن در مهم ترین قسمت ماجرا قرار دارد. نکته مهمی که اغلب از آن غافل خواهند شد همین جنس کاور لحاف و سرویس رو تختی می باشد. اگر سری به بازار زده باشید قطعا با انواع مختلفی از جنس ها مواجه خواهید شد. پارچه های نخی و پنبه ای بهترین جنس برای یک رخت خواب عروس در فصول گرم سال و مدل های مخمل و بافت بهترین ها برای فصول سرد سال به شمار خواهند رفت.

البته این مسئله زمانی جدیت زیادی به خود خواهد گرفت که از سرویس خواب خود قصد استفاده داشته باشید و آن را تنها برای ظاهر اتاق خواب تهیه نکرده باشید. بهتر است از پارچه هایی انتخاب کنید که طرح چاپی نباشند، چراکه پس از مدتی شستشو بسیار رنگ پریده به چشم خواهند آمد. سعی کنید روتختی انتخابی شما قابلیت جدا شدن ملحفه و لحاف را نیز در خود داشته باشد، در چنین شرایطی به سادگی می توانید ملحفه را جدا کرده و تنها آن را شستشو دهید و دیگر نیازی به شستن لحاف نداشته و مشکلات بعدی آن را نیز نخواهید داشت.

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید