تور لاغری دور دنیا

0
344
تور لاغری دور دنیا

[ad_1]

 اگر چاقی را به عنوان یک مشکل مشابه جهانی در نظر بگیریم  آن وقت خواهیم گفت همه ی مردم دنیا برای لاغری از روش های کما بیش ثابت استفاده می کنند اما شیوه ی این روش ها در میان مردم مختلف تفاوتهای زیادی دارد. با تور لاغری دور دنیا همراه شوید.

 در این مقاله از سایت آرایشیک ۱۲  روش کاهش وزن از سراسر کشورهای دنیا در تور لاغری که کارایی شان ثابت شده است را به شما ارائه می دهیم :

روسیه : باغچه ی سبزی داشته باش : در روسیه اکثر مردم در خانه های ییلاقی خود باغچه ای از سبزیجات و صیفی جات تهیه می کنند و از محصولاتی که دست رنج خود آن هاست و بسیار سالم و طبیعی است استفاده می کنند و همین کار باعث لاغرتر شدن آن ها می شود.

انگلستان : کوچکش کن : رستوران های مک دونالد که از رستوران های معروف فست فود در انگلستان هستند ، ابعاد فست فود ها را از سایز بزرگ به سایز های کوچک تر تغییر داده اند  این عادت تغذیه ای باعث کمتر دریافت کردن کالری شده است و همین عمل باعث کاهش وزن مردم شده است.

تایلند : تندش کن : یکی از راه های آرام غذا خوردن تند کردن غذا می باشد که باعث می شود آرام تر غذا بخورید و پیام سیری زودتر به مغز شما برسد ، تایلند کشوری است که مردم آن تندترین غذاهای دنیا را مصرف می کنند و تند بودن غذا باعث افزایش سوخت و ساز و همچنین آرام غذا خوردن و در نتیجه  لاغری و کاهش وزن می شود.

لهستان : بیشتر در خانه غذا بخور: در لهستان مردم فقط ۵ درصد بودجه ی خود را صرف غذا خوردن در بیرون از منزل می کننددر صورتی که درکشورهای دیگر این رقم به ۳۷ درصد می رسد، تحقیقات نشان داده است کم شدن میزان طبخ غذا در منزل ارتباط مستقیمی با افزایش میزان چاقی در جامعه دارد.

اندونزی : هر چند وقت یکبار روزه بگیر: اندونزی پر جمعیت ترین کشور دنیاست ، آن ها علاوه بر گرفتن روزه های واجب ، چند وقت یکبار روزه های مستحبی  می گیرند که گرچه هدف اصلی روزه چیز دیگری است اما تاثیرات تغذیه ای مفیدی به روی کاهش وزن نیز دارد.

مالزی : زرد چوبه بزن : گیاه این ادویه به طور وحشی در جنگل های مالزی می روید ، مطالعات نشان داده است که اصلی ترین ترکیبات زردچوبه ماده ای به نام کورکومین است که جلوی رشد بافت چربی را گرفته و باعث افزایش سوختن چربی ها در بدن می شود ، بنابراین مصرف روزانه ی این ماده باعث کاهش وزن و لاغری می شود.

فرانسه : زیاد بشین ، زیاد حرف بزن : فرانسوی ها معروف به دسته جمعی غذا خوردن هستند که این کار باعث می شود آن ها در جمع بیشتر باهم نشسته و حرف بزنند و کمتر غذا بخورند یا زمان غذا خوردنشان طولانی تر شود و در نتیجه پیام سیری زودتر به مغزشان برسد.

سوئیس : یک کاسه موسلی بخور: موسلی حریره ای از جو ، میوه و مغز ها می باشد، این تر کیب برای تامین سلامت و کنترل وزن بی نظیر است ، سوئیسی ها این ترکیب را به عنوان صبحانه و عصرانه مصرف می کنند ، فیبر موجود در موسلی باعث می شود تا غذا دیرتر هضم شده و دیر تر احساس گرسنگی کنند و همین امر باعث کاهش وزن آن ها می شود.

آلمان : صبحانه بخور : در آلمان بیش از ۷۵ درصد مردم صبحانه می خورند و علت اصلی این که این وعده ی غذایی را بسیار جدی می گیرند و در وعده ی صبحانه از نان ، میوه ، شیر و غلات استفاده می کنند این است که آن را روشی برای جلوگیری از اضافه وزن می دانند زیرا محققان دریافته اند که خوردن صبحانه جلوی اضافه وزن را می گیرد.

برزیل : لوبیا پلو سرو کن : برزیلی ها جدا از انواع و اقسام جشن ها و رسومات شلوغ و پر سروصدا تقریبا در کنار همه ی غذاهایشان برنج و لوبیا هم سرو می کنند. تحقیقات نشان می دهد ، رژیم غذایی حاوی برنج و لوبیا در مقایسه با غذاهای رایج غربی خطر اضافه وزن را تا ۱۴ درصد کاهش می دهد دلیل این امر پایین بودن چربی و بالا بودن فیبر این غذاست.

هلند : رکاب بزن : در هلند ۱۷ میلیون نفر زندگی می کنند ولی ۱۸ میلیون دوچرخه وجود دارد ، آن ها برای رفتن به خرید و محل کار و اکثر کارهای روزمره ی خود از دوچرخه استفاده می کنند و حتی در خیابان های آن ها چراغ های راهنمایی بر اساس سرعت دوچرخه تنظیم شده است ، هر انسان در صورت دوچرخه سواری با سرعت متوسط  در هر ساعت ۵۵۰ کالری می سوزاند و این عمل در نتیجه باعث لاغری و کاهش وزن می شود.

امیدواریم روش های تور لاغری برای شما مفید باشد.

[ad_2]

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید