اصول هماهنگی ست کیف و کفش برای خانم ها

0
200 مشاهده


اصول هماهنگی ست کیف و کفش را بدانید. ست کردن کفش و لباس اگر به درستی انجام شود استایل شما را جذاب و زیبا می کند . پس سعی کنید با رعایت نکات ساده استایل زیبایی برای خودتان پدید بیاورید. در ادامه با مجله اینترنتی به‌روز (fun.mirani.ir) همراه باشید.

اصول هماهنگی ست کیف و کفش را بدانید
اصول هماهنگی ست کیف و کفش را بدانید

اصول هماهنگی ست کیف و کفش را بدانید

هماهنگی: بعضی مواقع شاید تصور شود که هماهنگی موجب یکنواخت به نظر رسیدن استایل و سبک لباس پوشیدن شما میشود، در حالی که منظور از ست کردن، هماهنگی و کلماتی از این نوع در دنیای مد، مشابهت دقیق و یک پارچه نیست. گاه هماهنگی میتواند از نظر رنگ، گاه از نظر مدل، گاه از نظر بافت پارچه ای و جنس و گاه از نظر طرح باشد، البته بعضی تضاد ها گاهی به اندازه هماهنگی در ست کردن، جذابیت ایجاد میکنند ، برای مثال رنگ سفید و سیاه در کنار هم بیشتر به چشم می آیند.

روانشناسی: شیوه لباس پوشیدن به شکل مستقیم و غیر مستقیم شخصیت و عقاید ما را نشان میدهد، پس چه بهتر با اهمیت دادن به استایل خود، مخصوصا شیوه ست کردن کیف و کفش (چرا که کیف و کفش از جمله وسایلی هستند که به سرعت مورد توجه قرار میگیرند)، جذابیت و شخصیت خود را بیشتر به دیگران نشان بدهیم، البته این امر در بالا بردن اعتماد به نفس شما نیز تاثیر گذار است. شاید شما هم این جمله معروف مرلین مونرو را شنیده باشید: ” کافیست به دختران کفش مناسب بدهید، آن وقت میتوانند دنیا را تسخیر کنند

مسأله ای که در ست کردن کیف و کفش بسیار اهمیت دارد آن است که در دید اولیه نباید یکی بیشتر از دیگری به چشم برسد، بلکه باید طوری ست شوند که هر دو به یک اندازه جذاب و گیرا باشند. کفشی که انتخاب میکنید باید راحت باشد که شاید این ویژگی از سایر ویژگی ها مانند برند، طرح و رنگ مهم تر باشد!

 مد و فشن: باید توجه کنید که بسته به شرایط مکانی و زمانی پوشیدن کیف و کفش باید این دو را با هم ست کرد، مثلا برای رفتن به سرکار، دانشگاه و یا برای استفاده معمول روزانه، کیف و کفش به نحوه متفاوتی ست میشوند تا زمان مهمانی و یا مراسم رسمی. اگر چه امروزه در دنیای مد و فشن همه چیز را میتوان با هم ست کرد اما با این وجود هیچ چیز جایگزین استایل کلاسیک سابق نمیشود.

 اگر در انتخاب کیف و کفش، همیشه ترجیح‌تان با رنگ مشکی است، می‌ توانید از طرح‌ های مختلف استفاده کنید. این کار مانع یکنواخت به نظر رسیدن ظاهرتان می‌ شود. می‌ توانید یک کیف ورنی با طرح ماری یا کروکودیلی را با کفش عروسکی جیر (یا پرزدار) و یا کیف چرم دانه درشت را با بوت نوبوک و یا جیر بپوشید (مراقب طرح‌ ها باشید، نمی‌خواهید شبیه به دشت‌ های آفریقا شوید!!) اگر از طرح کروکودیلی استفاده کردید، دیگر کفش پلنگی نپوشید.

 اگر کیف مشکی دارید، کفش با هر رنگ خنثی تیره زیباست. تمام! کفش لوفر طوسی، کفش عروسکی آبی ملوانی و یا بوت‌های بلند کاراملی، از مثال ‌های در اولویت هستند. عین این قضیه نیز برای کیف دستی قهوه‌ای هم صادق است. این کار موقعیت هماهنگ کردن رنگی را هم فراهم می‌کند، کیف شکلاتی و بوت کاراملی را با هم تصور کنید!

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید