اشتباهاتی که شیک بودن را از شما می گیرد!

0
205 مشاهده


آیا تا کنون عمدا چیزی پوشیده اید یا کاری کرده اید که شما را زشت و بد تیپ نشان دهد، واقعا بسیاری از خانم ها اشتباهاتی را مرتکب می شوند که نمی دانند بجای زیباتر شدن زشت تر می شوند. اشتباهاتی که شیک بودن را از شما می گیرد!

در این مقاله از سایت مجله اینترنتی به‌روز (fun.mirani.ir) اشتباهاتی که شیک بودن را از شما می گیرد را به شما متذکر می شویم :

اشتباهاتی که شیک بودن را از شما می گیرد!
اشتباهاتی که شیک بودن را از شما می گیرد!

پوشیدن لباس های پشمی و نخی راه راه : این جنس لباس ها با این طرح راه راه علاوه براین که شما را زیباتر نشان نمی دهد بلکه باعث زشت تر و بدتیپ شدن نیز می شوند.

عینک زدن : بعضی از افراد عادت دارند عینک خود را پایین تر از حد معمول یعنی نوک بینی خود قرار می دهند این کار بنابر عادت تکرار می شود و تاثیری روی بهتر شدن دید شما ندارد و فقط باعث زشت تر شدن چهره می شود.

رنگ موی خاکستری : استفاده از رنگ موی خاکستری حتی اگر مد روز باشد فقط باعث مسن تر دیده شدن و زشت تر شدن می شود.

پوشیدن جلیقه : پوشین جلیقه چه برای خانم ها یا آقایان روی لباس یا مانتوهای مدل جلیقه جزو لباس هایی می باشد که شما را بدتیپ و زشت می کند.

پوشیدن شلوار جین گشاد: شلوار جین های گشاد معروف به شلوار جین مادر حتی اگر مقرون به صرفه باشد باعث بد تیپی و زشت شدنتان می شود.

پوشیدن لباس های یک رنگ : تمام لباس های خود را یک رنگ انتخاب نکنید مثلا اگر رنگ زرد را انتخاب می کنید مانتو و شلوار و روسری خود را زرد انتخاب نکنید و از ترکیب رنگ های هم خانواده استفاده کنید زیرا لباس های یک رنگ شما را بدتیپ می کنند.

برداشتن کیف دستی های مدل کیسه ای : از حمل و برداشتن کیف دستی هایی که قدیمی هستند یا مدل کیسه ای هستند خودداری کنید که شما را مسن و بد تیپ جلوه می دهند.

آرایش بیش از حد یا خیلی کم : آرایش خیلی زیاد یا خیلی کم را ترک کنید و همیشه در حد متوسط آرایش کنید زیرا با آرایش متوسط زیباتر و شیک تر خواهید شد.

پوشیدن کفش و جوراب ورزشی: گاهی اوقات خارج از مکان های ورزشی و در حالت عادی و یا در محافل رسمی , از کفش یا جوراب ورزشی استفاده کنید بیشتر بدلیل راحت بودن آن ها اما این کار اصلا درست نیست و فقط شما را بدتیپ جلوه می دهد.

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید