آموزش تصویری فر کردن موهای دخترانه و زنانه + عکس مدل فر مو

1
3,763 مشاهده

آموزش تصویری مدل فر کردن موهای زنانه و موی دخترانه + عکس مدل فر کردن مو دخترانه و زنانه

آموزش فر کردن مو

شاید برای شما هم، مثل بسیاری از دختران داشتن موهای فر زیبا در یک مجلس جذاب و خواستنی باشد. اصلا نگران نباشید، نیازی نیست برای فر کردن موهای خود هزینه زیادی بپردازید و یا از وسایل و ابزار گران قیمت استفاده کنید. می توانید موهای خود را در منزل و خانه به راحتی و سادگی فر کنید! در این مطلب آموزشی گام به گام و تصویری،‌ یک روش کاملا ساده و آسان را برای داشتن موهای فر زیبا، به همراه عکس ها و تصاویر، به شما آموزش میدهیم. حتما امتحان کنید.

 

آموزش تصویری فر مو : آموزش گام به گام فر کردن موی دخترانه و زنانه، به همراه تصویر و عکس مدل فر مو زنانه و دخترانه جدید و زیبا و آسان مدل ۲۰۱۴ و ۹۳ را در ادامه این مطلب مشاهده کنید…

 

 

آموزش تصویری گام به گام مدل فر کردن موهای زنانه و دخترانه:

 

۱) ابتدا موهای خود را به قسمت های کوچک تقسیم کرده و هر قسمت را ابتدا کمی با ژل خشک مرطوب کرده وسپس دور انگشت خود لوله کنید. سپس مطابق تصویر موهای لوله شده را به آرامی داخل فویل قرار داده و دو سر فویل را ببندید.

آموزش فر موها

 

۲) با استفاده از یک اتو موی داغ، هر فویل را به آرامی حرارت داده و این کار را تا انتها ادامه دهید. میزان حرارت لازم برای حالت گرفتن مو بستگی به جنس موهای شما دارد. به طور متوسط برای هر فویل مدت ۵ دقیقه حرارت کافی است.

فر موی دخترانه و زنانه

 

۳) اکنون فویل ها را به آرامی باز کنید. موهای فر زیبا آماده است تا با گل سر و یا سنجاق زیبا تزئین شود.

عکس مدل فر مو

۱ نظر

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید